چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم ( بخش اول)

جالب ترین نایلون حبابدار
جالب ترین استفاده ها از نایلون حبابدار
12 ژوئن 2018
کاربرد های نایلون حبابدار
چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم؟( بخش دوم)
29 سپتامبر 2018
نمایش همه

چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم ( بخش اول)

کاربرد نایلون حبابدار

داشتن نایلون حبابدار در هر خانه ایی بسیار لازم است زیرا نایلون حبابدار کاربرد های بسیار زیادی دارد. اگر بخواهید می توانید از نایلون حبابدار مثل قدیم استفاده کنید، برای بسته بندی کردن وسایل و لوازمتان می توانید از نایلون حبابدار استفاده کنید، حتی می توانید از نایلون حبابدارهای قدیمی هم استفاده کنید و حتی می توانید نایلون حبابدار را بازیافت کنید. طبق آخرین نتایج می توانید از نایلون حبابدار برای کاهش استرس نیز استفاده کنید. مهم نیست چقدر نایلون حبابدار دارید می توانید از تمامی آنها به بهترین شکل استفاده کنید. مقالات قبل با جالب ترین استفاده ها از نایلون حبابدار آشنا شدید در این مطلب کاربرد های دیگری از نایلون حبابدار را به شما آموزش می دهیم.

از نایلون حبابدار برای محافظت از وسایل ظریف و حساس مانند شیشه و ظروف شکستنی و یا وسایل الکتریکی استفاده کنید

نایلون حبابدار بهترین گزینه برای حفاظت از شیشه، سرامیک و آینه در هنگام اسباب کشی است. نایلون حبابدار از ورقه های بسیار بزرگ ساخته شده است، به همین خاطر برای پیچیدن دور وسایل و عایق کردن از روزنامه هم بهتر است.

قبل از اینکه وسایل شکستنی را داخل جعبه قرار دهید دور آن را نایلون حبابدار بپیچید.

یک ورقه از نایلون حبابدار را پهن کنید، و وسیله و ظرف شکستنی را روی آن قرار دهید و قسمت های اضافی نایلون حبابدار را ببرید. دقت کنید تا تمامی گوشه های شیء مورد نظرتان با نایلون حبابدار پوشیده شود.

با نایلون حبابدار قسمت های خالی جعبه را پر کنید.

فضای اضافی موجود در جعبه ممکن است باعث شود که وسایل دائم در حرکت باشند و آسیب ببینند. وقتی وسایل را در داخل جعبه قرار دادید قسمت هایی که خالی است را با نایلون حبابدار به خوبی پر کنید تا به شکل صحیحی بتوانید از وسایلتان محافظت کنید. اگر نایلون حبابدار تمام شد می توانید از روزنامه و یا پارچه استفاده کنید.

 

برخی از کاربرد های نایلون حبابدار

  • می توانید توی کشوهای یخچال را با نایلون حبابدار بپوشانید. این کار باعث می شود که میوه ها و سبزیجات کمتر پلاسیده شوند و دیر خراب شوند. همچنین باعث می شود که کشو های یخچال تمیز تر بمانند.

  • استفاده از نایلون حبابدار به عنوان بالشتک دسته جارو. برای اینکه در هنگام جارو دستتان خسته نشود می توانید باریکه ایی از نایلون حبابدار را دور دسته جارو بپیچید و بعد جارو کنید تا کارتان راحت تر شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *