چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم؟( بخش دوم)

کاربرد نایلون حبابدار
چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم ( بخش اول)
18 ژوئن 2018
حقایقی جالب در مورد نایلون حبابدار
7 جولای 2019
نمایش همه

چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم؟( بخش دوم)

کاربرد های نایلون حبابدار

آیا با کاربرد های نایلون حبابدار آشنایی دارید؟ نایلون حبابدار به دلیل اینکه عایق کننده خوبی در برابر ضربه و سرما است می توان استفاده های بسیار متنوع و کاربردی از آن کرد. نایلون حبابدار پلاستیکی است که به خاطر ساختار حبابدار و پوشش دهنده ایی که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در مقالات قبل شما را با استفاده های مختلف از نایلون حبابدار آشنا کردیم، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر کاربرد های این محصول آشنا کنیم.

ساخت کفی کفش موقتی با نایلون حبابدار

پایتان را روی یک ورقه مستطیلی نایلون حبابدار قرار دهید. و با ماژیک دور پایتان را خط بکشید. با قیچی جای پایتان را ببرید و توی کفش قرار دهید. حداقل 6 ساعت باید کفش را بپوشید تا نایلون حبابدار اثر گذار باشد و باعث آرامش و تسکین درد کف پا شود.

 از نایلون حبابدار به عنوان تمبر استفاده کنید.

هر شکلی که دوست دارید را با ماژیک مانند قلب یا ستاره روی ورقه ایی از نایلون حبابدار بکشید و با قیچی آن را جدا کنید. قسمتی را که حباب دارد را با آبرنگ رنگ آمیزی کنید و بلافاصله رویی یک کاغذ تمبر کنید.

 

استفاده از نایلون حبایدار به در فضای باز

از زانو هایتان هنگام باغبانی محافظت کنید.

قبل از اینکه شروع به باغبانی کنید با پیچیدن ورقه های نایلون حبابدار دور زانو هایتان از فشار های وارده به زانو در هنگام باغبانی جلوگیری کنید. این کار باعث می شود هنگامی که زانو زده اید تا گلی را بارید تیغ و سنگ ها زانو هایتان را اذیت نکنند.

استفاده از نایلون حبابدار برای نگهداری و مراقبت از گل های گلدان در مقابل سرمازدگی

یک لایه نایلون حبابدار دور گلدانتان بپیچید. این کار گل های شما را در مقابل سرما حفاظت می کند و آن ها را گرم نگه می دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *