نایلون ضربه گیر
نایلون حبابدار و چند کاربرد ساده
18 سپتامبر 2019
نایلون حبابدار
مهمترین ویژگی نایلون حبابدار
21 نوامبر 2019
نمایش همه

چگونه نایلون حبابدار را بر پنجره نصب کنیم

نایلون حبابدار

نایلون

برای نصب نایلون حبابدار بر پنجره این مطلب را بخوانید. کارایی های نایلون حبابدار آنقدر زیاد است که با چند جستجوی ساده می توان از کاربردهای فراوان آن، باخبر شد. می توانید برای خواندن مطلب نایلون حبابدار و چند کاربرد ساده، به سایت مراجعه کنید.

نایلون حبابدار و صرفه جویی در انرژی

برای صرفه جویی در مصرف انرژی چه در سرما چه در گرما، بستن پنجره و منافذ باز یکی از مهمترین راهکارهاست. حال برای بستن پنجره که یکی از عوامل تغییر هوا و هدر رفت سرما و گرماست، چند راهکار ارائه می کنیم تا در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.

گام اول

برای انتخاب نایلون، متوسط و بزرگ بهترین است. هرچه نایلون بزرگتر باشد، در نصب راحت و آسان تر است.

گام دوم

به اندازه ی ابعاد پنجره، نایلون را برش دهید.

گام سوم

یک بطری اسپری خالی را برداشته و با آب پر کنید. سپس روی پنجره را اسپری بزنید. اینکار باعث می شود پنجره خیس شده و نایلون خیلی راحت تر به آن بچسبد.

گام چهارم

درحالیکه همچنان پنجره مرطوب و خیس است، نایلون را بر پنجره بچسبانید و درحالیکه حبابدار به پنجره می چسبد، آن را فشار دهید.

گام پنجم

اگر می خواهید نایلون را پس از خشک شدن و چسبیدن بردارید، به آب درون اسپری، گلسیرین اضافه کرده و بر نایلون اسپری بزنید.

نایلون حبابدار

اگرچه اینکار باعث می شود نور بیشتری وارد اتاق یا محیط شود، اما ممکن است نما بهم ریخته جلوه کند. پس اگر در تابستان خواستید آن را بردارید، همیشه می توانید آن را برداشته و دوباره نصب کنید.

برای تاثیر بیشتر، می توانید همیشه یک لایه ی اضافی روی نایلون، بچسابنید. اینکار باعث بهبود نصب شدن مجدد نایلون ها بر پنجره می شود. اگرچه وزن آن سنگین تر می شود، که باعث می شود شانس چسبیدن نایلون حبابدار بر روی پنجره، کمتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *