چگونه از نایلون حبابدار بهتر استفاده کنیم؟

نایلون حبابدار
چرا نایلون حبابدار عایق کننده ی خوبی است؟
28 می 2018
جالب ترین نایلون حبابدار
جالب ترین استفاده ها از نایلون حبابدار
12 ژوئن 2018
نمایش همه

چگونه از نایلون حبابدار بهتر استفاده کنیم؟

محافظت با نایلون حبابدار

نایلون حبابدار یکی از پر کاربرد ترین وسایلی است که بشر توانسته در طول تاریخ اختراع کند. با استفاده از نایون حبابدار می توانید لوازم خود را عایق بندی کنید و با حباب های موجود در این نایلون ها مانع هر نوع ضربه ایی به لوازمتان شوید.

با خواندن مقالات قبل اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چرا نایلون حبابدار عایق کننده ی خوبی است بدست خواهید آورد.

با استفاده از نکات زیر می توانید به بهترین شکل ممکن از نایلون حبابدار استفاده کنید.

روبه داخل یا روبه خارج؟

به نظر می رسد که این سوال بیشتر کسانی که می خواهند از نایلون حبابدار استفاده کنند باشد، آیا باید حباب های کوچک موجود در نایون حبابدار روبه داخل باشد یا خارج؟ برای اینکه حفاظت و عایق بندی از لوازمتان به شکل بهتری اجام شود بههتر است که نایلون حباب دار رو به داخل باشند چراکه ماانع تکان خوردن و حرکت شیء مورد نظرتان می شوید.

همه قسمت ها را با نایلون حبابدار بپیچید

برخی از قسمت های لوازم و وسایلی که می خواهید حفاظت شوند ممکن است آسیب پذیرتر باشند مانند لبه ها و گوشه های اجسام، باید اطمینان پیدا کنید که تمام قسمت ها با نایلون حبابدار پوشیده شده اند.

از پاکت نامه استفاده کنید

بعضی از کتاب ها یا سی دی ها ب راحتی در پاکت نامه جا میشوند و بعد شما می توانید پاکت نامه را با نایلون حبابدار بپوشانید. با این کار آسب کمتری به سی دی ها و کتاب هایتان وارد می شود.

با نایلون حبابدار وسایلتان را مخفی کنید

دیدن آن طرف نایلون حبابدار کار مشکلی است بنابراین در اسباب کشی  ها اگر می خواهید هنگام باز کردن جعبه وسایلتان، کسی متوجه نشود که داخل جعبه چه چیز دارید باید چند لایه از نایلون حبابدار را دور وسیله مورد نظرتان بپیچید تا کسی متوجه نشود آن چیست.

تنها به نایلون حبابدار اکتفا نکنید

وقتی وسیله ایی را در داخل جعبه قرار می دهید فکر نکنید که تنها پوشاندن آن با نایلون حبابدار کافی است. بلکه باید دور آن را نیز وزنامه بپیچید. می توانید از لباس های قدیمی تان هم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *