ضربه گیر
تولید نایلون حبابدار
15 فروردین 1402
نمایش همه

انتخاب سایز مناسب نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

انتخاب سایز مناسب نایلون حبابدار یکی از نکات مهمی است که درزمان خرید این نوع ضربه گیر ها باید مورد بررسی قرار گیرد.

در مطالب قبلی شما را با نایلون شیرینگ آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص نایلون حبابدار اطلاعات بیشتری به دست آورید.

انتخاب نادرست نایلون حبابدار برای بسته بندی می تواند هم هزینه و هم رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. همه اندازه های حباب برای هر محصولی مناسب نیستند. پیدا کردن اندازه مناسب نایلون حبابدار به شما کمک می کند مطمئن شوید که اقلام شما سالم به مقصد می رسند.

سایز مناسب نایلون حبابدار

هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه مناسب نایلون حبابدار، باید هم قطر حباب و هم ضخامت آن را در نظر بگیرید. اندازه حباب های معمولی عبارتند از:

ضخامت 1/8 اینچ: برای موارد کوچکتر مناسب است.

ضخامت 3/16 اینچ، قطر 3/8 اینچ: اندازه حباب استاندارد، مناسب برای محصولات با وزن متوسط

ضخامت 5/16 اینچ، قطر ضخامت 1 اینچ: حباب اندازه متوسط، مناسب برای پر کردن فضاهای خالی و ایجاد محافظت اضافی

حباب ضخیم 1/2 اینچ، قطر 1¼ اینچ: حباب با اندازه بزرگ، برای پر کردن فضاهای خالی بزرگتر و محافظت از اقلام با وزن متوسط ​​مناسب است.

نایلون حبابدار

انتخاب نایلون حبابدار مناسب برای محصول شما

بهترین اندازه برای اقلام کوچکتر: حباب های 1/8 اینچی

حباب های کوچک برای محافظت از اقلام در برابر خراشیدگی یا خراشیدن در حین حمل و نقل عالی هستند. به عنوان مثال، بسیاری از شرکت های فناوری از حباب های 1/8 اینچی برای محافظت از صفحه نمایش گوشی های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه های سبک وزن استفاده می کنند.

اگر لوازم الکترونیکی حمل می کنید، باید مطمئن شوید که از پوشش ضد الکتریسیته ساکن استفاده می کنید. کیسه ها و ورق های حباب ضد الکتریسیته ساکن از وسایل الکترونیکی در برابر الکتریسیته ساکن در هنگام حمل و نقل محافظت می کنند.

این نایلون حبابدار با انواع دیگر مواد بسته بندی متفاوت است زیرا برای دفع آهسته و ایمن تخلیه الکترواستاتیک (ESD) طراحی شده است. ESD نه تنها به قطعات الکتریکی آسیب می رساند، بلکه می تواند به کارگران انسان نیز آسیب برساند.

به‌عنوان تامین‌کننده نایلون حبابدار، می ‌توانیم به شما کمک کنیم نه تنها اندازه مناسب، بلکه بهترین نوع بسته‌ بندی محافظ را برای لوازم شرکت خود انتخاب کنید.

بهترین اندازه ها برای اقلام با وزن متوسط: حباب های 3/16 اینچی و 1/2 اینچی

هرچه اندازه حباب بزرگتر باشد، محافظت بیشتری در برابر آسیب ضربه خواهید داشت. این به این دلیل است که هوای بیشتری در حباب های بزرگتر برای ایجاد یک لایه محافظ در اطراف محصولات شما وجود دارد.

حباب های 3/16 اینچی و 1/2 اینچی مخصوصاً برای محافظت از هر اقلام با وزن متوسطی که ممکن است ارسال کنید عالی هستند.

بهترین اندازه ها برای محافظت در برابر قطرات: حباب های 5/16 اینچی و 1/2 اینچی

برای ارائه بالشتک اولیه برای محصولات خود، می خواهید توصیه های ما را دنبال کنید، اما اگر نگران محافظت در برابر سقوط هستید، به اندازه های حباب دار بزرگ نیز نیاز دارید.

فقط اندازه های بزرگتر حباب، مانند حباب های 5/16 اینچی و 1/2 اینچی، می توانند به اندازه کافی هر گونه ضربه ناشی از قطرات را جذب کنند.

آیا می توانید اندازه های نایلون حبابدار را ترکیب کنید؟

بسیاری از مشتریان ما از بیش از یک اندازه نایلون حبابدار پلاستیکی برای ایمن نگه داشتن اقلام در طول حمل و نقل استفاده می کنند. برای مثال، ممکن است بخواهید از یک حباب 1/8 اینچی برای محافظت از صفحه تلویزیون در برابر خراش استفاده کنید.

همچنین اضافه کردن یک صفحه حباب های 1/2 اینچی در بالا برای محافظت از تلویزیون در برابر آسیب ضربه کاملاً اشکالی ندارد.

به ویژه توصیه می کنیم در صورت نیاز به ارسال چیزی شکننده و یا ارزشمند از بیش از یک اندازه حباب استفاده کنید.

به چه مقدار نایلون حبابدار نیاز دارید؟

هنگامی که کالای خود را بسته بندی کردید، جعبه را به آرامی تکان دهید. اگر به اندازه کافی از مواد نایلون حبابدار دار استفاده کرده باشید، نباید قادر به شنیدن حرکت کالا در داخل جعبه باشید.

نایلون حبابدار به نگه داشتن اقلام در هنگام حمل و نقل کمک می کند و ضربه ناشی از تکان خوردن یا افتادن را جذب می کند. یکی از رایج ترین اشتباهات استفاده نکردن از نایلون حبابدار کافی برای بسته بندی است.

پوشش حبابدار مناسب برای نیازهای حمل و نقل خود را پیدا کنید

هنوز نمی ‌دانید از چه اندازه نایلون حبابی استفاده کنید؟ ما یک تولید کننده بسته بندی محافظ هستیم که به صاحبان مشاغل کمک می کنیم، درست مانند شما که نایلون حبابدار و فوم مناسب را برای محصولات خود پیدا کنید.

برای خرید بهترین انواع نایلون حبابدار با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =