بسته بندی نایلون حبابدار
بهترین راهکارهای بسته بندی با نایلون حبابدار
23 فوریه 2020
نایلون حبابدار
انتخاب سایز مناسب نایلون حبابدار
4 آوریل 2023
نمایش همه

تولید نایلون حبابدار

ضربه گیر

نایلون حبابدار یکی از کاربردی ترین و پر استفاده ترین تجهیزاتی است که برای ضربه گیری و عایق بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با بسته بندی با نایلون حبابدار آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد نحوه تولید این نوع ضربه گیر ها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

نایلون های حبابدار، مقاوم در برابر آب و رطوبت است و معمولا برای بسته بندی وسایل شکننده استفاده می شود.

نایلون حبابدار

روند تولید نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار به صورت رزین های پلی اتیلن (پلاستیک)، به شکل دانه هایی به اندازه نخود، هستند.

دانه ها به داخل یک اکسترودر قرار می گیرند که یک سیلندر طولانی با یک پیچ در داخل آن قرار دارد و تمام طول آن را اجرا می کند.

بشکه ای که پیچ در آن می چرخد ​​توسط نوارهای حرارتی تقریباً 180 درجه قبل از چرخش پیچ گرم می شود تا مواد ذوب شود. گرما با اضافه شدن گرمای ناشی از اصطکاک حرکت پیچ جمع می شود و رزین در مایعی ذوب می شود که از سیلندر به دو مرحله فشرده می شود.

یک لایه از فیلم در اطراف درام پیچیده می شود که سوراخ هایی در آن سوراخ شده است و مکش با کشیدن یک شبکه فیلم در سوراخ هایی که حباب ها را تشکیل می دهند، اعمال می شود.

لایه دوم فیلم سپس روی لایه اول لایه بندی می شود تا وقتی این دو فیلم به هم متصل می شوند، آنها به هم می چسبند و هوا را در حباب ها به دام می اندازند.

این روند ممکن است آسان به نظر برسد، اما پلی اتیلن مانند اسفنج ماده ای متخلخل است. هوا می تواند به راحتی از طریق منافذ به بیرون نشت کند، که باعث می شود توانایی بالشتک بسته بندی محدود شود.

برای خرید بهترین انواع نایلون حبابدار با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *