جالب ترین استفاده ها از نایلون حبابدار

محافظت با نایلون حبابدار
چگونه از نایلون حبابدار بهتر استفاده کنیم؟
3 ژوئن 2018
کاربرد نایلون حبابدار
چطور از نایلون حبابدار استفاده کنیم ( بخش اول)
18 ژوئن 2018
نمایش همه

جالب ترین استفاده ها از نایلون حبابدار

جالب ترین نایلون حبابدار

نایلون حبابدار یکی از شناخته شده ترین وسایلی است که برای محافظت، استفاده می شوند. اما آیا می دانستید که از نایلون حبابدار می توانید برای تزئینات دیوار هم استفاده می کنید ؟

در سال 1957 دو مخترع با نام های  آل فیلدینگ و مارک چاوانز تصمیم گرفتند تا نوعی طرح جدید برای کاغذ دیواری ابداع کنند. می خواستند با استفاده از نایلون حبابدار دیوار را تزئین کنند، هرگز جهشی در این ایده بدست نیامد اما این شروع خوبی بود برای استفاده از نایلون حبابدار به عنوان محافظ و عایق کننده.

در اینجا مثال های جالب دیگری برای استفاده متفاوت از نایلون حبابدار را خواهیم داشت.

دور فرمان با نایلون حبابدار

اگر موقع رانندگی دور فرمان ماشینتان یک دور از نایلون حبابدار را بپبچبد متوجه می شوید که دیگر در ترافیک های سنگین داخل شهر کلافه نمی شوید و می توانید اعصاب خودتان را با ترکاندن حباب های جذاب نایلون حبابدار، آرام کنید.

بالشتک با نایلون حبابدار

می توانید با قرار دادن نایلون حبابدار در بالشتک خود خواب راحت تری داشته باشید، چرا که باعث می شود بالشتک شما پف کند و همچنین زیر سرتان گرم تر شود.

نصب نایلون حبابدار به پنجره

در واقع نایلون حبابدار به خاطر ویژگی های منحصر به فردی که برای نصب آسان دارد شناخته شده است. اگر در زمستان نایلون حبابدار را به پنجره نصب کنید محیط خانه را گرم تر خواهید کرد. با مطالعه مقالات قبل متوجه خواهید شد که چرا نایلون حبابدار عایق کننده خوبی است.

نایلون حبابدار عایق کننده برای نوشیدنی

وقتی در حال رانندگی هستید و ممکن است چایتان سرد شود، به راحتی می توانید با پیچیدن نایلون حبابدار دور لیوان، نوشیدنی خود را گرم یا حتی سرد نگه دارید.

تیپی متفاوت با نایلون حبابدار

اگر به یک مهمانی دعوت شده اید که باید تیپی متفاوت و فانتزی بزنید می توانید با استفاده از نایلون حبابدار ایده ایی خلاق و جالب برای لباستان پیدا کنید.

استراحت پا با نایلون حبابدار

بعد از یک روز خسته کننده که ساعت های طولانی پایتان در کفش بوده می توانید با پیچاندن نایلون حبابدار دور پاهایتان، خستگی پا را کاهش دهید.

بیگودی نایلون حبابدار

اگر دوست دارید موهایتان را فر کنید می توانید با استفاده از نایلون حبابدار موهایتان را بدون هیچ آسیبی و بدون سوزاندن، فر کنید پیچیدن مو با نایلون حبابدار خیلی راحت نیست ولی خوابیدن با این مدل از بیگودی نایلون حبابدار بسیار راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *