9 مورد از کاربردهای ساده نایلون حبابدار

بسته بندی شیشه با نایلون حبابدار
چگونه با استفاده از نایلون حبابدار شیشه ها را بسته بندی کنیم؟ (بخش اول)
29 اکتبر 2017
کاربردهای نایلون حبابدار
نایلون حبابدار: حقایق جالب و کاربردهای خلاقانه ( بخش اول)
31 اکتبر 2017
نمایش همه

9 مورد از کاربردهای ساده نایلون حبابدار

شکرگذاری نایلون حبابدار

نایلون حبابدار احتمالا یکی از شناخته شده ترین موارد بسته بندی و‌محافظ در جهان می باشد. اما آیا می دانستید که نایلون حبابدار اساسا برای استفاده به عنوان کاغذ دیواری طراحی شده بود؟ در این مقاله قصد داریم به چند مورد از کاربردهای ساده و خانگی نایلون حبابدار اشاره کنیم.
در سال 1957 دو مخترع به نام های آل فیلدینگ و مارک چاوانس تصمیم گرفتند که نوع جدیدی از کاغذ دیواری بافت دار ایجاد کنند. آن ها این کار را با چسباندن دو پرده حمام به یکدیگر انجام دادند به طوری که بین این دو پرده، لایه ای از حباب هوا محبوس شده باشد.
این ایده هیچ وقت به ثمر نرسید اما شروع ساخت بسته بندی محافظی شد که امروزه آن را به اسم نایلون حبابدار می شناسیم.
اکنون به مثال هایی از استفاده های جالب نایلون حبابدار می پردازیم.
1- فرمان خودروی حبابدار

فرمان خودرو و نایلون حبابدار
اگر هنگام رانندگی دچار استرس می شوید و آن را امری استرس زا می بینید، ممکن است پوشاندن فرمان با نایلون حبابدار به شما کمک کند که آرامش خود را در ترافیک حفظ کنید. هرگاه احساس پریشانی کردید می توانید با ترکاندن حباب های نایلون حبابدار آرامش را به خود بازگردانید.
2- کیسه خواب با لایه حبابدار
قرار دادن چند نایلون حبابدار زیر کیسه خواب باعث می شود که راحت تر بتوانید استراحت کنید. هم چنین هنگامی که بخواهید در فضای باز استراحت کنید ، نایلون حبابدار به گرم نگه داشتن شما کمک خواهد کرد.
3- عایق پنجره حبابدار

نایلون حبابدار در پنجره دوجداره
نایلون حبابدار به خاطر ویژگی های عایق بندی خود نیز شناخته شده می باشد. اگر می خواهید هزینه قبض دستگاه های گرمایشی در فصل زمستان کاهش یابد، پنجره حبابدار ممکن است آن چیزی باشد که به دنبالش هستید.
4- عایق نوشیدنی
تنها کافی است نوشیدنی خود را با نایلون حبابدار بپوشانید تا از نوشیدنی گرم یا سرد خود در مکان های مختلف لذت ببرید.
5- لباس نایلون حبابدار

لباس نایلون حبابدار
اگر می خواهید به مهمانی خاصی بروید و به دنبال لباسی خاص و خلاقانه می گردید، لباس نایلون حبابدار می تواند به شما کمک کند تا از جمعیت متمایز شوید.
6- کفی کفش

painting-activity
نایلون حبابدار را به اندازه و شکل پای خود ببرید و از آن به عنوان کفی کفش استفاده کنید تا باعث شود پایتان در روزهای سخت و طاقت فرسا استراحت کند.
7- کار هنری حبابدار
هم چنین می توان از نایلون حبابدار برای خلق نقاشی استفاده کرد. می توانید از چند رنگ و اندازه مختلف نایلون حبابدار استفاده کنید تا کار هنری جالب تری ایجاد کنید.
8- فر کننده موی نایلون حبابدار
می خواهید بدون آن که به موهایتان آسیب برسد فرهای دوست داشتنی داشته باشید؟ یکبار به جای فر کننده های معمول از نایلون حبابدار استفاده کنید تا از دیدن نتیجه کار شگفت زده شوید. استفاده از نایلون حبابدار نه تنها آسان است بلکه برخلاف فر کننده های معمول، می توانید پس از استفاده از آن به راحتی بخوابید.
9- با نایلون حبابدار تفریح کنید و لذت ببرید
نایلون حبابدارها برای سرگرم کردن کودکان بسیار مناسب می باشد چون هیچ ضرر و آسیبی به کودکان نمیزند. کودکان می توانند با ترکاندن حباب ها لحظات خوشی را سپری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *