نایلون حبابدار
مهمترین کاربردهای نایلون حبابدار
3 دسامبر 2019
بسته بندی نایلون حبابدار
بهترین راهکارهای بسته بندی با نایلون حبابدار
23 فوریه 2020
نمایش همه

6 کاربرد متفاوت نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از 6 کاربرد متفاوت نایلون حبابدار که ممکن است از آنها خبر نداشته باشید، بگوییم . با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین کاربردهای نایلون حبابدار، به سایت مراجعه نمایید.

عجیب ترین کاربردهای نایلون حبابدار

همه ی ما می دانیم که اصلی ترین کاربرد این نایلون بسته بندی کردن وسیله ها و اجسام در ابعاد متفاوت است. اما در این مطلب می خواهیم برای شما از کاربردهای دیگر این نایلون بگوییم که تا کنون ممکن است متوجه آن نشده باشید.

محافظت از کیف و کفش

بسیاری از کیف ها و کفش ها در جعبه های مقوایی و کاغذی یا حتی پلاستیک، نگهداری می شوند. این کار باعث شده تا اگر کالا در محل مناسبی نباشد، فشرده و لِه شود. اما با استفاده از این نایلون می توان کیف و کفش را بسته بندی کرد تا آسیب ندیده و فشاری به آنها وارد نشود.

مسافرت و چادر زدن

از این نایلون در چادر زدن در مسافرت یا گردش می توان استفاده کرد. بدین صورت که نایلون را زیر کیسه ی خواب یا چادر پهن کرده و با این کار از نفوذ آب، خاک، یا حس کردن سنگ های ریز، جلوگیری می شود.

استفاده در دسته های جارو

برای دسته ی جاروب های چوبی و لوازم باغبانی می توان از نایلون حبابدار استفاده کرد. با پیچیدن نایلون به دور دسته ها، می توان راحت تر با لوازم مذکور کار کرد.

نایلون و صندلی

می توان صندلی هایی که بلااستفاده هستند را با پیچیدن نایلون های حبابدار، سالم نگه داشت و از خراب شدن آنها توسط خاک یا آلودگی هوایی جلوگیری کرد.

نایلون های حبابدار

حیوانات خانگی

اگر در خانه حیوان نگه داری می شود، برای تمیز ماندن جای آنها می توان نایلون های حبابدار را در جای خواب آنها پهن کرد. با این کار فضولات حیوان به جای ریخته شدن در جای خواب، بر نایلون ریخته شده و دردسر کمتری را ایجاد می کند.

شیشه ی ماشین

در زمستان شیشه ی ماشین یخ می زند. برای جلوگیری از یخ زدن و نشستن باران یا برف بر شیشه ی ماشین می توان نایلون حبابدار را بر شیشه گذاشته و پیش از روشن کردن ماشین، آن را برداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *