چسب شیشه ای
کاربردهای چسب شیشه ای
27 سپتامبر 2017
نایلون حبابدار
خلاقیتی به نام نایلون حبابدار!
8 اکتبر 2017
نمایش همه

چاپ روی نایلکس

نایلکس چاپدار

امروزه نایلکس چاپدار به وفور در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و شرکت ها دیده می شود. در حقیقت صاحبان این مشاغل برای تبلیغ برند خود از این وسیله استفاده می کنند. نایلکس چاپدار یکی از محصولات شرکت ایزوپلاستیک می باشد. در این مقاله به بررسی شرایط چاپ ماشینی این محصول پرداخته ایم.

نایلکس چاپدار

یکی از راهکارهایی که برای تبلیغ شرکت، محصول و یا برند خود می توانید به کار گیرید، استفاده از نایلکس هایی است که روی آن لوگوی شرکت به همراه شعارتان چاپ شده است. با این کارمی توانید پیام تبلیغاتی شرکت خود را به گوش مشتریان خود برسانید. این روش یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغات برای شرکت، فروشگاه و یا سوپرمارکت شما می باشد. زیرا وقتی مشتری این نایلکس را که شعار و لوگوی شما روی آن است، در دست دارد و در سطح شهر با آن تردد می کند، بقیه افراد هم ناخوداگاه این نایلکس را می بینند و لوگو و شعار شما در ذهنشان می ماند. در نتیجه شما برای افراد شناخته شده می شوید.

در روش چاپ ماشینی، قیمت دو چیز برای ما حائز اهمیت است: قیمت خام نایلون و قیمت چاپ هر رنگ نایلون. برای محاسبه قیمت نهایی، قیمت خام نایلون و قیمت چاپ هر رنگ نایلون را با هم جمع می کنیم و حاصل را ضرب در تعداد سفارش هایی که داریم می کنیم.

در چاپ ماشینی پس از طراحی نایلون، نیازمند ساخت کلیشه داریم که این هزینه از هزینه های چاپ وجنس مجزا می باشد.

در این روش، میزان سفارش نایلون با نایلکس دسته بندی یا نایلون دسته رکابی باید حداقل200 کیلوگرم باشد. این مقدار برای نایلون دسته تقویتی حداقل 500 کیلوگرم است.

زمان تحویل سفارش تولید و چاپ نایلون بین 10 تا 15 روز کاری است.

حداقل میزان سفارش برای کارهای تصویری چاپ روی نایلون که 4 یا 6 رنگ انجام میشود باید 1000 کیلوگرم باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *